8мо мартовски попуст во LC Waikiki

Продавницата на LC Waikiki во нашиот трговски центар го разубавува и овој ден посветен на жената. Од 04.03 – 08.03, 20% ПОПУСТ НА НОВАТА ЖЕНСКА КОЛЕКЦИЈА.

Без разлика дали шопингувате за подарок или пак за себе, секоја дама заслужува да биде разгалувана со многу љубов, внимание и подароци.

Искористете го попустот и подарете тренди парче облека или аксесоар кое ќе заблеска на НЕА 🙂


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 3729