8мо мартовски попусти на Охридски бисери

Неделна промоција на штандот на Охридски бисери “Фамилија Ристески“ во нашиот трговски центар.

Подарете луксуз и убавина што вечно ќе трае и израдувајте ја саканата за денот на жените.

Намалени цени, и одличен избор на накит кој мами воздишки 🙂


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 3729