Paris Hilton Shoes

Слатки и женствени, но сепак секси и тренди

Дали некогаш сте посакале да чекорите во обувките на Парис Хилтон?
Отсега може да го направите токму тоа.

Paris Hilton има нова линија женски чевли кои имаат разумни цени, но и стил кој апелира на жените со вкус. Paris Hilton shoes се дизајнирани според личноста на Парис: слатки и женствени, но сепак секси и тренди.

Вториот бренд чевли во оваа продавница е Casa Rossi.

Categories

  • Мода и модни додатоци