Безвременски накит од Duki Daso за модерна есен

Duki Daso како бренд кој постои долги години одамна докажа зошто е првиот избор на секоја дама која знае како треба да изгледа една модерна и софистицирана жена.


Во нивната последна колекција Есен/Зима 2017/2018 можете да најдете прекрасен накит кој ќе биде црешка на целокупниот Ваш аутфит. Во топли, земјени и магични бои, сите парчиња одговараат на сечиј вкус.

Посетете ја нивната продавница во нашиот трговски центар и направете си одличен сезонски шопинг.