Бидете подготвени за вашата летна авантура

Пливајте во попустите во Capitol Mall & Residence и бидете подготвени за вашата летна авантура

Ако сте страствен #спортист или само #рекреативец Sport Vision Macedonia ја има совршената понуда за вас.

Или пак сакате да ги #дотерате вашите најмили со најквалитетниот домашен бренд на детска облека Tilla stylish kids wear

Погледнете ја целосната понуда во продавниците во Capitol Mall на совршена температура погодна за шопинг

#plivajvopopusti #capitolmall #summersale #odmor