Бисерна празнична магија!

Бисерна празнична магија!
Нова промоција на штандот на #РИСТЕСКИ ❤ @ohridskibiser
☄-35% попуст на #бисери
☄-25% попуст на сребрен накит со бисер
Повелете на приземје во Capitol Mall и одберете го совршениот празничен подарок за себеси или за Вашите најмили!
Подарете љубов. Подарете вечност. Подарете стил.


capitolmall #ohridpearls #handmade #pearls #бисер #накит #охридскибисери #капитолмол #кажимисреќнанова #рачнаизработка #промоции #specialsale