Честит 23-ти октомври – Ден на Македонската Револуционерна Борба

23-ти октомври – Ден на Македонската Револуционерна Борба! Capitol Mall & Residence им го честита празникот #23oктомври на сите граѓани на Република Македонија! 🇲🇰

⚠️ Работното време на #CapitolMall за денес, 23.10.2018 (вторник) останува исто:
💛 Продавници I 10:00 – 22:00 I 🕙🕙
❤️ Барови и ресторани I 08:00 – 00:00 I 🕗🕛
💛 Супермаркет I 08:00 – 22:00 I 🕗🕙
❤️ Паркинг I 07:00 – 02:00 I 🕖🕑

ПОВЕЌЕ НА https://www.facebook.com/capitolmall/photos/a.523789627677491/2019735198082919


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 4344