Eos производите за нега на кожа со нови мирисни ноти во dm

Лосионите за раце од eos ќе Ве убедат со нивната практична и компактна форма, модерен дизајн и делотворни состојки. Богати со шеа путер, алое, екстракти од овес, како и бројни антиоксиданти, лосионите ќе ги снабдат Вашите раце и усни со потребната доза на хидратација во текот на целиот ден.

evolution of smooth – производите за нега кои направија вистински Boom во светот сега достапни во продавницата на dm во нашиот трговски центар со нови мирисни ноти балзами за усни, како и нови лосиони за раце.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Notice: Use of undefined constant FS_CHMOD_DIR - assumed 'FS_CHMOD_DIR' in /home/capitolm/public_html/re/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-direct.php on line 432

Notice: Use of undefined constant FS_CHMOD_FILE - assumed 'FS_CHMOD_FILE' in /home/capitolm/public_html/re/wp-content/plugins/simple-cache/inc/dropins/file-based-page-cache-functions.php on line 76