Еве кои беа модните комбинации на Иван и Ана за првиот состанок

Љубовната приказна помеѓу Иван и Ана стигна до нивниот прв состанок во нашиот трговски центар. Поминаа супер време заедно но на крај дојде до еден заплет од кој со помош на нашите фанови, ќе се обидеме да ги „извадиме„ 🙂

До тогаш, доколку ви се допадна нивниот моден избор за прв дејт, еве ви поблизок преглед на самите модели од LC Waikiki.

Ана носеше модерни панталони со лежерен крој, кежуал маичка со принт, кожна јакна, црни чизми со ниска штикла и секако никаде без најважниот аксесоар – чантата 🙂

 

Иван на себе носеше супер тренди црна јакна искомбинирана со кежуал маичка, панталони и чизми.