Еве што носеа Ана и Иван на нивната средба во Капитол Мол

Доколку ве интересира што носеа на себе Ана и Иван на нивната прва средба во Капитол Мол, еве преглед на моделите од Koton.
Супер кежуал комбинации за секојдневни дневни доживувања, намалени по одлични цени.

 

Ана на себе носеше тренди карирана кошула, искомбинирана со класичен џинс и супер модерни детали како чантичка и ланче.

 

 

Иван за својот изглед го искомбинира стариот добар џинс со опуштена маичка и кошула. Патиките во црна боја и тренди дизајн само го дополнуваат веќе совршениот аутфит.