Февруарски флаер на попусти и акции во Setec

Со почетокот на новиот месец, пристигна и новиот флаер со попусти, акции и промоции на Setec. Производи од најпознатите светски производители на TV, мобилни телефони, лап-топи и останато.

Посетете го нивниот продажен салон и подновете се со производите кои одамна ги “држите под око„ 🙂

 


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 3729