FINAL SUMMER SALE ALERT во Капитол Мол!

Од 30 август до 6 септември 2017 во нашиот трговски центар правиме ТОТАЛНА ЧИСТКА НА ЛЕТНИТЕ КОЛЕКЦИИ!

FINAL SUMMER SALE ве чека во Капитол Мол со повторно уникатно шопинг искуство за сите оние кои сакаат добра зделка и уживаат во квалитетни, модерни и фантастични производи.

Вашите омилени брендови ќе ги понудат своите летни парчиња по цени со НЕВЕРОЈАТНИ ПОПУСТИ, за да ви дадат шанса да си ги овозможите сите оние посакувани парчиња облека, обувки, аксесоари или козметика по кои мечтаевте цело лето 🙂

Следете ги нашите страници на Facebook и Instagram, како и нашата веб страна и бидете во тек со сите актуелни понуди, акции и случувања што ќе ве очекуваат овие денови 🙂