Фото предизвик – ПОДГОТВЕНИ ЗА НА УЧИЛИШТЕ

Летото завршува и сите сме во подготовки за тргнување во градинка, училиште или факултет.

Мали ритуали кои многу значат.

Нова гардероба, патики и ранчиња.

Capitol Mall & Residence се впушти во уште едно задоволство за своите посетители и пријатели и организира фото предизвик ПОДГОТВЕНИ ЗА НА УЧИЛИШТЕ во кој ќе ги надгради чувствата на целото семејство за првиот ден на најмалите.

Родителите кои сакаат да бидат дел од овој извор на позитивна енергија треба:

да испратат слика од своето најмило како се подготвуваат за првиот школски ден по порака/инбокс до Фејсбук фан страната на Capitol Mall & Residence (https://www.facebook.com/capitolmall/), најдоцна до 30ти август.

На 30ти август Капитол мол на својата Фејсбук фан страна ќе објави албум од сите кои испратиле фотографии

Од 30ти август до 03ти септември имате можност да собирате лајкови за фотографијата на вашето учениче

И потоа 10 учесници кои ќе имаат најмногу лајкови на своите фотографии ќе добијат подароци.

Нека ритуалите за подготвување за првиот училишен ден бидат весели и лесни, со многу фотографии и многу подароци. 

Ги очекуваме вашите оригинални и интересни фотографии!


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 4339