Гурмански Денови во Капитол мол – Ден 2😋

Два дена вкуснотии на повидок во нашиот Капитол мол!
Уживавме во рецептите од кујната на Cooking with Branko, зачинети со производите на Vitaminka и надополнети со кулинарската ТОП ПОНУДА на Top Shop Македонија која трае до 22 часот – ПОБРЗАЈТЕ ИМАТЕ УШТЕ САМО 2 ЧАСА до луд #shopping во #ТопШоп и многу многу подароци! 🙃


Ви Благодариме за учеството на првиот гурмански настан Ви закажуваме следна средба повторно но, овојпат побројни и повкусни!
Во името на Капитол мол упатуваме голема благодарност до учесниците на овие Гурмански Денови во Капитол мол и до вас наши драги пријатели, верни другари и купувачи.


Твој мол, твое место
#КапитолМол 😍


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 4552