Изгледај и ти како Ана или Иван со моделите на Globay, LC Waikiki и Office Plus

Доколку ви се допадна што носеа на себе Ана и Иван на нивниот втор состанок, еве каде можете да ги најдете истите тие парчиња и по која цена.

Ана на себе носеше прекрасен удобен и топол џемпер од LC Waikiki со нежни и софистицирани детали. Овој кежуал изглед го дополни со супер практична чанта од брендот Samsonite достапна во продавницата на Globay во Капитол Мол.

Иван од глава до пети носеше комбинација на Globay. Модерна, трендовска и одлична за релаксирани прошетки низ град.