Известување Т.Ц. Капитол мол

Почитувани,

Ве известуваме дека врз основа на одлука на Владата на Р.С. Македонија за Забрана за движење од недела – 24 мај 2020 од 11:00ч. до вторник – 26 мај 2020 до 05:00часот, работното време на Капитол мол во сабота на 23 мај 2020 ќе биде од 10:00 до 18:00 часот за продавниците.

Додека деновите 24 и 25 мај 2020 (недела и понeделник) ќе бидат неработни за цел трговски центар.

Со почит,

Т.Ц. Капитол мол 🌷♥️


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 4757