Крем од авокадо од Betty Македонија за свежа и еластична кожа

Кремoт со авокадо на BETTY Македонија се препорачува за секојдневна нега на сува и комбинирана кожа на лицето и вратот.

Маслото од авокадо содржи витамини и масни киселини кои ја одржуваат влажноста на кожата, помагаат во обновувањето на иритираната кожа и кожа изложена на сонце, ја потхрануваат кожата и спречуваат појава на брчки. Се нанесува секое утро на сува и чиста кожа. Кремот е идеална подлога за make-up.

Побарајте ја оваа чудотворна крема во аптеката Anni Farm во нашиот трговски центар.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 3729