Маички од 99, шорцеви од 199 и здолништа од 300ден. само во Mega Fashion

Продолжен викенд и повеќе време за шопинг во Mega Fashion!

Не ја пропуштајте оваа прилика за шопинг по ниски цени! Супер кул маички по неверојатни 99ден., шорцеви за 199ден., здолништа со цени од 300ден. само во Mega Fashion.

Направете паметен шопинг и подгответе се за сезоната која следува со парчиња облека по ЕКСТРА НИСКИ ЦЕНИ.

Посетете ја продавницата на Mega Fashion во нашиот трговски центар и направете ги вашите омилени комбинации.