Меѓусезонска распродажба во Koton Capitol Mall

Новата сезона освен супер време и супер колекции ни носи и меѓусезонски попусти 🙂 Во продавницата на Koton во нашиот трговски центар започната е меѓусезонска распродажба по неверојатно ниски цени.

Кошули од 490ден, панталони од 590ден, здолништa од 490ден, фустани од 990ден и уште многу многу избор на супер тренди модни парчиња и аксесоари.

Посетете ги и освежете ја вашата пролетна гардероба со кул и модерни комбинации од Koton.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 3729