Најпродаваните производи во Top Shop по намалени цени

Омилената продавница на сите оние кои се фанови на инвентивни, практични и економични производи – Top Shop ги избра најпродаваните од својот асортиман и им даде уште поспецијални цени 🙂

Посетете ја нивната продавница во нашиот трговски центар и направете си супер зделка.

Купете Шарк Навигатор и добијте 3.000 ден. за бонус производи од другите брендови, по ваш избор!

Pest Repeller е безбеден и инвентивен апарат кој со помош на ултразвук и електромагнетни бранови ги одбива инсектите, бубашвабите, лебарките, пајаците. Побарајте го сега и добијте 2 апарати по цена од 990 ден.

Совршено покривање со само еден слој благодарение на иновативнот Компресор за бојадисување Paint Plus. Со него можете да ги бојадисате ѕидовите, таванот, цигла, дрво, бетон и многу други површини.

Лесен, практичен и чини само 990 ден.! Побарајте го Rovus Spray Mop – Џогерот со систем за распрснување, за само 990 ден., и олеснете си ја работата во домот

Делимано Брава Острач за ножеви со подарок сет од 3 ножеви, совршени за секојдневно користење во кујната.

Традиционални вкусни оброци подготвени на модерен начин со Stone Legend Тавите за пржење од Делимано.