Намалени цени до -70% во Tudors

Топли, кул, кежуал и супер модерни модели од Tudors за софистициран изглед во оваа сезона. Одберете го омилениот модел и направете ја перфектната комбинација во која ќе се чуствувате удобно и дотерано во исто време.

Посетете ја нивната продавница во нашиот трговски центар и искористете го намалувањето до -70%?