Неодоливи летни папучи од Sport Vision

На базен, на плажа или пак за опуштени прошетки, летните папучи се неизбежен дел од секојдневието кога температурите ќе го достигнат максимумот 🙂

Па доколку и вие практикувате да ги одморите стапалата после напорен ден на штикли, тесни кондури или пак неудобни сандали, ние ви ги препорачиваме папучите од едни од најпознатите светски спортски брендови Nike, Adidas и Champion кои можете да ги побарате во продавницата на Sport Vision во нашиот трговски центар.