Нови Balea производи за сите “мрзливци“

Новите Balea „мрзливци“, чекор по чекор, гранка по гранка, конечно успеаа да стигнат на полиците во dm маркетите 🙂

Дозволете им на мрзливците да ја засладат Вашата нега под тушот со неверојатни овошни мирисни ноти, а посебната формула за нега ќе ја снабди Вашата кожа со потребната доза хидратација и ќе ја заштити од сушење.

– со овошно сладок мирис
– посебно одбрани хидратантни состојки
– pH неутрални
– за неверојатно уживање во бањата
– дерматолошки тестирани и докажани

Побарајте ги во продавницата на dm во нашиот трговски центар по неодоливо прифатливи цени 🙂