Пливајте во попустите во Capitol Mall & Residence и бидете подготвени за вашата летна авантура

Пливајте во попустите во Capitol Mall & Residence и бидете подготвени за вашата летна авантура

Ако сте страствен #спортист или само#рекреативец Sport Vision Macedonia ја има совршената понуда за вас.

Или пак сакате да ги #дотерате вашите најмили со најквалитетниот домашен бренд на детска облека Tilla stylish kids wear

Погледнете ја целосната понуда во продавниците во Capitol Mall на совршена температура погодна за шопинг

#plivajvopopusti #capitolmall #summersale #odmor


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 4339