Подгответе се за новата сезона со специјална понуда од Sport Vision

За почетокот на новата сезона Sport Vision подготви специјална понуда која не се пропушта. За сите спортисти, љубители на спортот и за сите оние кои уживаат во квалитетната и модерна спортска опрема, ова е вистинската шанса за екстра паметен шопинг 🙂

Купете два или повеќе производи и добијте 20% попуст, од бредновите Ellesse, Champion, Lotto, Lonsdale, Brugi, Karrimor, Slazenger и Umbro. Направете одлична есенска комбинација и заштедете.