Погледнете ги попустите и промоциите во новиот сезонски каталог на dm

Пристигна новиот сезонски каталог Есен/Зима 2017 на dm со многубројни попусти и до -50%, типови и трикови и изненадувања.

Во него може да најдете:

– попусти до -50% на парфеми
– попусти до -30% на подарок сетови
– попусти до -25% на одбрани шминки
– dm Beauty приказни и совети поврзани со шминки
…многу други изненадувања.

Погледнете ги неодоливите промоции овде и посетете го нивниот продажен салон во нашиот трговски центар за паметен шопинг 🙂


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 3729