Попусти до -70% во Ipanema Capitol Mall

Ако се подготвувате за Вашиот годишен одмор, викенд или пак патување на некое топло место, Ви требаат удобни, тренди и модерни папучи или сандали кои со леснотија ќе ги комбинирате како за дневните така и за вечерните комбинации 🙂

Ipanema Capitol Mall ви подготвија супер попусти до -70% на одредени артикли, -30% попуст на првиот и плус -40% на вториот пар што ќе го купите.

Цените на детските патичиња се намалени дури до -50%, така што и Вашите малечки ќе уживаат во лесни чекорења и безгрижна игра 🙂