Попусти, подароци и изненадувања за свеченото отварање на Carpisa во Капитол Мол

Денес му посакуваме добредојде на новиот член на нашето семејство – Carpisa!

Од сега нашите посетители ќе имаат можност да уживаат во изборот на овој препознатлив бренд кој ги има освоено срцата на сите софистицирани, тренди и шик дами низ целиот свет.

Повелете заедно да ја започнеме нивната приказна во нашиот трговски центар и искористете ги сите попусти, подароци и изненадувања кои тие ги спремија за вас !