Преслатки костими за денот на шегата 1ви април во Carter’s

Се ближи омилениот ден на сите дечиња, денот кога тие можат да бидат се што сакаат – 1ви април, денот на шегата. Во продавницата на Carter’s во нашиот трговски центар имате голем избор на преслатки костими за вашите најмили. Мини пожарникар, еднорог, ирвас се едни од костимите во кои тие ќе изгледаат супер слатко и неодоливо.

Посетете ги и обезбедете им супер оригинална и уникатна маска на малечките.