Пролетни модели од Carter’s за малите фраери

Новата колекција на Carter’s нуди голем избор на преслатки модели за малите фраери. Квалитетни парчиња, направени од пријатни материјали кои се пријатели на детската кожа, дизајн кој им ја дава слободата на движење и игра и бои и текстури кои ќе донесат свежина во нивниот изглед.

Побарајте ги овие сетови и комбинации во нивната продавница во нашиот трговски центар и подгответе се да бидете разнежнети 🙂