Пролетта ги чека сите дечиња во Tilla

Омиленото годишно време, со сите свои бои, дезени и шарени моменти, ги очекува сите малечки во продавницата на Tilla во нашиот трговски центар.

Модерни, шик, тренди и пред се удобни, овие парчиња ќе донесат сонце и насмевки во секој гардеробер 🙂