Разиграни детски денови со моделите на Carter’s

Неограничената слобода во движењето, удобноста и пријатното чувство на кожата не се опционални кога станува збор за безгрижни летни детски денови. А моделите на Carter’s го нудат токму ова надополнето со супер кул и сладок дизајн 🙂

Посетете ја нивната продавница во нашиот трговски центар и пробајте да се одлучите само за едно парче од нивната нова летна колекција 🙂

 


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 3729