#ShoppingDay промоција во Sport Vision

#САМОДЕНЕС на 31-ви октомври (среда), одлично есенско изненадување во Sport Vision Macedonia во Capitol Mall & Residence! Подгответе се за #ShoppingDay со дополнителен попуст од -20% на целиот асортиман! Одличен шопинг за целото семејство. Посетете ја продавницата на #SportVision на II кат во #CapitolMall и направете #паметеншопинг.
Најдобрите спортски брендови, на едно место со најдобри цени!#CapitolMall #SportVisionMacedonia #sale #sports #sportygear #sportyclothes #sportshoes #onlytoday

ПОВЕЌЕ НА https://www.facebook.com/capitolmall/photos/a.523789627677491/2032499243473181/?type=3&theater