Слатки сништа во вреќичките за спиење од Tilla

Секогаш иновативни и во тек со сите светски трендови, Tilla Stylish Kids Wear ви ги претставуваат новите шик и тотално кул вреќички за спиење во форма на ајкула 🙂

Шарени бои, весел дизајн и откачен изглед за супер сладок и топол сон на Вашите малечки.

Достапни се за возраст од 0-12 месеци и можете да ги побарате во нивната продавница во нашиот трговски центар по цена од 1750 ден.