Софистицирани чанти од грчкиот бренд Verde во Просветно дело

VERDE е светски познат бренд, кој од почетокот на своето основање во Солун на почетокот на 1992 година успеа да издоминира како една од водечките компании во модата низ цела Грција и странство.
Во текот на овој период и следејќи го зголемениот промет, VERDE има постигнато продажна мрежа со продавници во повеќе од 2000 места лоцирани во Грција и ширум светот.

Нивните модели на чанти се софистицирани, модерни, шик и неодоливо привлечни и се она што фали на секој Ваш аутфит 🙂

Побарајте ги во книжарницата на Просветно дело во нашиот трговски центар.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 3729