Супер џинс акција во Koton Capitol Mall

Koton Capitol Mall подготвија супер изненадување за сите оние девојки кои се чувствуваат најудобно во фармерки и кежуал комбинација.

Побрзајте и искористете ја акцијата 50 % попуст на вториот пар женски фармерки и целата casual колекција и освојте ги погледите каде и да одите 🙂

Есенската сезона е создадена за релаксираност и комфорт па поради тоа најдобриот избор е Котон 🙂

 


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 3729