„Tи знаеш што е најдобро, ти си жена!“

Под слоганот „Tи знаеш што е најдобро, ти си жена!“, Capitol Mall & Residence го прогласува месец март, за месец на жената. Многу попусти 📢, акции, намалени цени и многу изненадувања за вас #прекрасни и #убави! 😍
Уживајте во купувањето во #КапитолМол, во вашиот месец, уживајте во интернационалниот ден на жената 8ми март, и имајте незаборавни доживувања. 🥰
Во #CapitolMall е совршениот подарок кој што ќе го најдете за вас и вашето семејство!
Нека биде љубов 366 дена!
Твој мол, твое место! ❤️❤️❤️🛒🛍📣


#МесецНаЖената #МесецНаПопустиИАкции #МесецНаНискиЦени #ОсмиМарт #8миМарт


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 4757