Tilla – бутик за деца со стил и карактер

Од неодамна како дел од семејството на Капитол Мол се придружи и нов член, бутикот за деца Tilla. Горди носители на кул, шик, квалитетни и неодоливо слатки модни парчиња за најмалите претставници на семејството 🙂

Тие ја дочекуваат есента со нова колекција која не се сомневаме дека ќе ги освои срцата на сите родители. Посетете ја нивната продавница и нурнете се во светот на боите, имагинацијата, креатиноста и иновативноста.