Tilla модерен пролетен изглед

Tilla фановите ќе бидат пресреќни штом ќе дознаат дека нивниот омилен бренд ги изненадува со нова колекција за сезоната пред нас 🙂

Модерни, шик, тренди и пред се удобни, овие парчиња ќе донесат сонце и насмевки во секој гардеробер 🙂