Велигденски попуст на вашите омилени производи од Santini

Santini ги изненадуваат своите потрошувачи со супер велигденски попуст на производите од производителите Revuar,Hemel,Moda,Don Juan и Ingrid.

Искористете го намалувањето на цените од -10% на омилените производи од овие брендови и уживајте во пролетта во свежи ароми и весели бои.

Посетете го штандот на Santini во нашиот трговски центар.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 3729