Вистинскиот избор на накит ја прави секоја модна комбинација неодолива

Секоја дама знае дека изборот на вистинскиот накит е едно од најважните нешта на кои треба да обратите внимание доколку сакате стилски комплетиран изглед.

Во продавницата на B-Watch во нашиот трговски центар можете да ги побарате колекциите од светски познатиот бренд за изработка на накит Lotus кој со години ги краси жените насекаде на планетата 🙂


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 3729