Врвна комбинација на звук и дисплеј – Samsung+JBL по промотивни цени во Setec

За сите вљубеници во технлогијата и последните трендови во мобилната индустрија, Setec имаат неодолива понуда која едноставно не смее да се пропушти.

Одберете го омилениот модел на Samsung телефон и добијте ПОДАРОК JBL bluetooth звучник.

Посетете го нивниот продажен салон во нашиот трговски центар и искористете ја акцијата.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 3729