Втора пролет во Купи Момент

„Есента е втората пролет каде секој лист е цвет.“ – Албер Ками 🌹🍁🍂
Во октомври и розите од Купи Момент ја слават најубавата сезона во годината. Повелете на приземје во Capitol Mall & Residence и изненадете некому денес. Без повод, без посебна причина! Боите на есента дефинитивно знаат да танцуваат и во латиците на #розите! 🎁#CapitolMall #kupimoment #flowers #roses #fall #colorsoffall #giveflowers #noreason #enjoylife #mall #твојмолтвоеместо #Скопје #Аеродром #quote #AlbertCamus

ПОВЕЌЕ НА https://www.facebook.com/capitolmall/photos/a.523789627677491/2021815827874856/


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 4609