#WINTERSALE во TOM TAILOR!

#WINTERSALE кој не се пропушта! ☺🛍❄
Од -30% до -50% попуст во #TOMTAILOR на сите производи од колекцијата есен/зима 2018!
Дознајте повеќе на приземје во @tomtailor_official во Capitol Mall!

#capitolmall#fashion#sale#popust#попусти#кажимивокапитолмол#попуст#мода#стил#style