Женствени и елегантни комбинации од Карписа за супер изглед на работа

Драги дами, ви даваме предлози за тоа какви комбинации можат да изгледаат на Вас во работната атмосфера.

Женствени, елегантни, секси и секако софистицирани и модерни се моделите кои можете да ги најдете во Карписа во нашиот трговски центар.

Направете го идеалниот аутфит во кој ќе делувате и професионално и нежно во исто време.

 


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 3729