Зимската колекција во Koton на попуст до -70%

Модерни, софистицирани, кул и шик парчиња од последната колекција есен/зима 2017 на Koton отсега со намалени цени до дури -70% во нивната продавница во нашиот трговски центар.

Јакни, џемпери, фармерки, кошули, аксесоари и уште многу од нивната понуда и асортиман чекаат на вас 🙂