ЗИМСКИ МИКС во Sport Vision

Во мултибренд продавницата на Sport Vision Macedonia во нашиот трговски центар, ве очекува СУПЕР ЗИМСКА АКЦИЈА!

За купени два или повеќе пара обувки од брендовите Champion и Ellesse, како и два и повеќе производи текстил од брендовите Champion, Ellesse, Umbrо, Slazenger, Lonsdale и Ј2C добивате дополнителен попуст од -30% на најевтиниот од сите купени производи !

*Акцијата важи на зимската колекција и до 30.11.2017.