#WINTERSALE во DOCA

#WINTERSALE во CAPITOL MALL!
Зимски попусти во #DOCA❗🛍❄ Чекорете со стил со стилската палета на чанти и аксесоари од DOCA! Дознајте повеќе на приземје во DOCA Shop Skopje во Capitol Mall.

#capitolmall#bags#sale#popust#попусти#кажимивокапитолмол#попуст#ташни#аксесоари#carpisa#docabags#accessories