Есенска инспирација во Duki Daso

Оваа есен инспирација на новата колекција Есен/Зима 18/19 на DUKI DASO е прекрасната и преубава Goca Trzan!

Посетете го продажниот салон на Дуки Дасо во Capitol Mall & Residence!


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 4552