Гламурозна Нова година со аксесоарите од Duki Daso

Драги дами, дали почнавте да размислувате за изборот на аутфит за дочекот на Новата година?

Доколку дојде и тој период од месецот, ние имаме предлог како да го зачините гламурозниот изглед со совршениот накит или чантичка од Duki Daso.

Светкава магија, магични каменчиња и нијанси на бои кои ќе ја направат секоја комбинација волшебна.